Saturday , May 8 2021

electromobilių paseulio Adomas. Antra version. – naujienos.lt
Kol kiti automobilių gamintesai dar tik ieško vietos elektromobiliams savo salonuose ar apskritai mokosi sujungti batteries, ratus ir elektrtros motorą, "Nissan" pasaulyje jau pardavė 400 tūkst. "Leaf" ir neseniai išleido antrosios kartos modelį.

Elektromobilius išbandę vairuotojai paprastai nebegrįžta prie iškastiniu kuru varomo transport, tad „Nissan“ užsiaugino lojalių vartotojų armiją. "Leaf" tapo geriausiai perkamu electromobiliu istorijoje.

Vyriausybėms apkraunant mokesčiais taršių automobilių savininkus, pingant batteryijoms ir įsibėgėjant masiniai gamybai, elektromobilius jau ėmė gaminti daugelis svarbiausių pramonės žaidėjų. „Leaf“ go „Tesla“, electromobilių paseulio Adomas ir Ieva, sulaukė būrio competentų – go su prestižiniais ženkleliais, go su įmantresniais kėbulais, ir galinčiais įveekti daugiau kilometrų. Prasided from Įdomybės.

Kaip just atrodo?

Prieš devynerius metus "Leaf" pagaminusi "Nissan" pareiškė, kad jei jau vairuoji elektromobilį, vis shown apie tai žinoti – pirmosios kartos modelis išsiskyrė neįprasta išvaizda.

Bet kitapus Ramiojo vandenyno, Calif., Elonas Muskas makes a good-for-nothing bargain at the "Tesla Roadster", or would like to go "Model S".

Aptakiomis formomis, suteikiančiomis maksimalias aerodinamines savybes, just priminė aplaižytą ledinuką. At the same time, kad išaušo bjaurių automobilių era. Bet kitapus Ramiojo vandenyno, Calif., Elonas Muskas makes a good-for-nothing bargain at the "Tesla Roadster", or would like to go "Model S".

Anthrosios kartos "Leaf" atrocious kaip normalus automobilis, pernelyg neišsiskiriantis iš visų „Nissan“ modelių gamos. Penkiaduris hečbekas yra gana aukštas ir erdvus, tarsi bandantis vienu ratu įvažiuoti į vienatūrių teritoriją.

Išraiškingiausiai "Leaf" atodo iš šono, juoda spalva nudažytas C statramstis iš tolo sukuria iliuziją, kad šoniniai langai susilieja su galiniu.

See "Leaf" dabar taip pat įprastas automobilis, nieko bendro has not cleaned his pirmosios kartos interjeru. Grįžo mygtukai ir ratukai, medžiagos įprastos, bet kokybiškos. Ticras nuosaikumo triumphs. O gal baimė šokiruoti būsimų pirkėjų masses?

Kaip just važiuoja?

For anrosios kartos anthrosios kartos "Leaf" turien vienintelę 40 kWh, or šiemet pasirodė galingesnė jo version "Leaf e +" on 62 kWh battery. "Leaf e +" variklis pasiekia 214 AG, su pilnai įkrauta battery gali nuvažiuoti 385 kilometers. 40 kWh model shows 147 AG motor for 270 km of vehicle.

Apkūnokas šeimai skirtas hečbekas pasižymi sportišku charakteriu. Dėl sunkių batteryijų sukurto žemo svorio centro automobilis puikiai laikosi ant kelia, or galingas motor provokuoja spustelti greičio pedalą. Iki 100 km / val. automobilis spurtuoja per 7.1 sekundės, neišleisdamas jokio garso – kai negirdi riaumsančio variklio, atrodo, kad nereikia ir jokių pastangų. Greitkelyje taip pat nevargina triukšmas, vos juntamas padangų ir vėjo fatas netrukdo kalbėtis.

Tačiau su greičiu nereikia persistengti – amicaisų skyde šviečiantis Batterijos symbolis ir likę nuvažiuoti kilometrai veikia lyg tramdomieji marškiniai.

Tačiau su greičiu nereikia persistengti – amicaisų skyde šviečiantis Batterijos symbolis ir likę nuvažiuoti kilometrai veikia lyg tramdomieji marškiniai.

Daugelyje situacijų valdyti „Leaf“ galima vienu akseleratoriaus pedalu. Aktyvavus "e-Pedal" funkciją, automobilis stabdomas automatiškai, vos atleidus greičio pedalą, kad regeneruotų electrical energy. Ramiai vairuojant net ir intensyvaus miesto eismo sąlygomis stabdžio pedal galite net nepaliesti.

Be nuolatinio greičio ir juostų stebėjimo, yra daugiau išmanių sistemų – greitkelyje ar transportation sraute mieste "Leaf" laikosi atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio, pats stabdo ar pajuda į priekį. And "ProPilote" pavada taip system pat už vairuotoją pastato automobile, šonu arba galu, suradusi laisvą vietą.

Greitojo įkrovimo stotelėje mažesnės talpos batteries 80 proc. pavyks įkrauti for valandą, didesnei prireiks pusantros. Beveik puspenkto šimto kilometrų galintis nuvažiuoti "Hyundai Kona Electric" pasirodo geriau. 7 kW "Wallbox" type įkrovėjas Batteriją pakraus for 7.5 ir 11.5 valandos, or iš buitinio lizdo tai užtruks daugiau in parą.

Kodėl verta pirkti?

Elektromobiliai užburia – yra dinamiški, važiuoja tyliai, or ištuštinę sąskaitą įsigijimo metu po to tarnauja beveik už dyką. Elektra greitojo įkrovimo stotelėse dabar nemokama, o ir kraunant namie 100 km nuvažiuosite už vos daugiau in the 2 euros. Tiek kainuoja pusantro liter petrol.

Europos, Pietų Korėjos, JAV automobilių gamintesai sutarė naudoti CCS type kroviklius ir šis aljansas leis sparčiau sukurti elektromobilių įkrovimo tinklą. "Nissan" Lieka prie "CHAdeMO" standard. Kodėl? Yra bent vienas paaiškinimas. "Nissan" sukūrė įrenginį, pavadintą "xStorage", ran leidžia does not hire car batteries will electric tinkle, bet ir energiją tiekti atgal – buitinėms šeimininkų reikmėms arba parduoti į tinklą. Naktį pakrovus automobilį electric pig, piko valandomis, kai jos kaina pakyla, galima elektrą parduoti paskirstymo tinkams. Tai nesukraus capital, bet kelionės elektromobiliu bus pigesnės ar nemokamos.

Lieka vienintelis klausimas, kurį „Leaf“ pasirinkti – su 40 ar 62 kWh battery? Pirmojo kaina prasideda nuo 36 880, „e +“ versija – nuo 43 700 euros. Jei tai antrasis šeimos automobilis, skirtas daugiausiai kelionėms mieste, sunku bus atsispirti pagundai sutaupyti 6–7 tūkst. eurų. Bet just puikiai tinkamas ir tolimesnėms išvykoms, o sustoti įkrauti Batteriją tarp sostinės ir pajūrio ne visuomet viliojanti idėja. Tad pagalvokite iš naujo.

Privalumai

  • Patikimas, smagus vairuoti, tylus.
  • Erdvus, kokybiškos interjero medžiagos.
  • Economiškas ir ecologiškas.

Trūkumai

  • Gerokai brangesnis už tokios pat classes įprastą automobilį.
  • Competition shows toliau nuvažiuojančių modelių.
  • Menkai išplėtotas įkrovimo stotelių tinklas.


Source link