Tuesday , July 23 2019
Home / lithuania / L.Jamesas nukalė pergalę prieš griežtai apriboto A.Daviso klubą

L.Jamesas nukalė pergalę prieš griežtai apriboto A.Daviso klubą

Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo "Lakers" (30/31) equipment, savo žiūrovų akivaizdoje 125: 119 (35:28, 28:29, 32:35, 30:27) palaužusi Naujojo Orleano "Pelicans" (27/36) klubą.

"Lakers" sugebėjo greitai truktelėti į priekį, tačiau toli nuo varžovų nepabėgo. Viso mačo metu didžiausias komandas skyręs atstumas buvo aštuoni taškai, kol ketvirtajame kėlinyje "Lakers" šią ribą pakėlė iki dvylikos (104: 92).

Vis dėlto "Pelicans" give sugebėjo atsitiesti, or likus žaisti pusantros minutės skirtumą iki minimalaus sumažino Dariuso Millerio tritaškis – 117: 118. Taikliais metimais į tai atsakė Brandonas Ingramas to LeBronas Jamesas, or baudų metimais šeimininkų pergalę įtvirtino Reggie Bullockas.

Dėl vietos atkrintamosiose kovojanti "Lakers" šiuo metu žaidžia aukščiausia pavara. Ypatingą režimą įjungė ir L.Jamesas, ėmęsis iniciatyvos puolime. 30 taškų ribą jis peržengė pirmą kartą nuo gruodžio 18-osios. "Iš žaidimo" is atliko 24 metimus, o tuo nebuvo padaręs dar ilgiau – nuo gruodžio 7-osios.

Tuo Tarpu "Pelicans" go toliu his Anthony Davisu elgiasi kaip his porcelianiniu. Klubas norėjo jame būti nenorinčiu aukštaūgiu nebesinaudoti iki pat sezono pabaigos, tačiau lygai tai uždraudus itin riboja jo minutes.

Naujojo Orleano equipment laikosi griežto grafiko – siekiant A.Daviso traumų prevencijos jis per mačą žaidžia ne daugiau nei 20 minučių, po 5-7 minutes primuose trijuose kėliniuose, or ketvirtajame yra laikomas ant suolo.

Žinant šias sąlygas, nemenko pasipiktinimo sulaukė faktas, kad šios rungtynės buvo transliuojamos per nacionalinį ESPN kanalą. Gerbėjai buvo įsitikinę, kad buvo ir įdomesnių rungtynių, nei ribotas A.Daviso mačas prieš stringančią "Lakers".

Tiesa, "Pelicans" rado ir kitų lyderių – vienu iš jų tapo 35 taškus pelnęs J.Randle'as, anksčiau vilkėjęs būtent "Lakers" marškinėlius. The Andželo klubas tam turėjo savo atsakymą – praėjusį sezoną "Pelicans" atakoms dirigavęs Rajonas Rondo atliko net 16 rezultatyvių perdavimų

"Pelicans": Juliusas Randle'as 35 (6 atk kam.), Anthony Davisas 22 (10/14 dvitaškių, 8 atk kam.), Jrue Holiday'us 19 (7 cam. At., 10 rez. Perd., 1/9 tritaškių), Frankas Jacksonas 15 (4 atk kam.), Dariusas Milleris 11 (3/9 tritaškių), …, Paytonas Elfridas 6 (11 cam. at., 9 rez. perd.).

"Lakers": LeBronas Jamesas 33 (6 cam. At., 10 rez. Perd., 4/9 tritaškių), Brandonas Ingramas 23 (6 kam. Atk, 4 rez. Perd.), Kyle'as Kuzma 22 (5 kam. Atk. ), Reggie Bullockas 14 (5 cam. At.), Rajonas Rondo 11 (7 cam. At., 16 rez. Los.), JaVale'as McGee 10 (5/5 dvitaškių, 4 atk kam.).