Sunday , June 13 2021

Drsný odkaz pre mamu Ivety Bartošovej: 4 a pol roka po samovražde vojna s Rychtářom! Kto klame?Josefa Rychtářa poriadne vytočili nedávne tvrdenia matky Ivety Bartošovej Svatavy, že v manželstve jej dcéry s českým podnikateľom nebolo všetko v poretadku a dokonca sa schyľovalo k rozvodu. Rychtář s reakciou dlho nečakal to svokre poslal drsný odkaz. "Keď sa jej nedarilo, tak ste ju nepoznali," odkázal Rychtář a rodine naložil aj ďalej. "Po dobu môjho vzťahu s Ivetou ste nikdy neprišli, nikdy ste jej v ničom nepomohli."

Reagoval tak na matkinu spoveď v knihe Moja dcéra Iveta, ktorá vyšla len nedávno. Vdovec can not do it right by the TV channel, it's just a matter of reality. "Ivetka vám nevolala z vlastnej vôle, vždy volala na môj podnet. Čo sa týka bulváru, nič som nej nepodsúval, bad slobodný prístup on internet, v ničom som ju neobmedzoval. Bad self to mohla kedykoľvek a kamkoľvek odísť. Ak by sa chcela rozviesť, určite by si poradila, rovnako ako s partnermi predo mnou, " obsajuje sa Rychtář. "Nechajte Ivetku v pokoji spať a nekopte do vlastnej dcéry len preto, že ste uprednostňovali I went to Lumíra," podpichol rodinu vdovec.

Práve naštrbené vzťahy s najbližšou rodinou mali byť dôvodom, prečo speváčka nenechala jediný list na rozlúčku a prečo vdovec odmietol odovzdať speváčkine pozostatky rodine. "Ivetka pre vás ball hviezdou, kým bola na výslní. Keď sa jej nedarilo, tak ste sa k nej nepriznávali. Vy ste ju ani zich hei boli ste prevoz, že ste mali po pôrode v sebe ešte jedno dieťa. Jediný, kto ju miloval, otec bol. Ako Rodina ste zlyhali, nie ste hodní vlastniť jej pozostatky. "

O tom, kto je v práve, kto klame, sa dá určite polemizovať. Načasovanie knihy na obdobie Vianoc je však určite marketingovo vydarené a spor Bartošovej rodiny zostáva naďalej otvorený.


Source link