Tuesday , June 15 2021

MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte nefes kesen mücadelenin detaylarıHer bölümüyle izleyicilerine ayrı bir tat ve heyecan katan MasterChef'te bu hafta iki takım yarışmacıları da elenmeme adına dokunulmazlık mücadelesi verdiler. Uğur, Burcu sees Eslem mavi takımda yer alı. Kırmızı takım yarışmacıları da Mehmet, Meltem ve Kerem oldu. Peki, MasterChef'te eleme adayları kimler oldu? İşte nefes kesen mücadelenin detayları.

DOKUNULMATI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de takım oyununu kaybeden kırmızı takım oyuncuları Hakan, Mehmet, Kerem ve Meltem arasında dokunulmazlık oyunu oynandı ve bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim yaptığı yemekle Kerem oldu.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Heyecan dolu yemek yarışmasında haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Hakan, Meltem ve Mehmet arasında oynanan oyunu Hakan kazandı ve dokunulmazlığa ihtiyacı olmayan Hakan, bu ödülü Meltem'e verince haftanın ilk eleme adayı Mehmet oldu.

class = 'cf'>

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Heyecan dolu yarışma MasterChef Türkiye'de geçen hafta eleme adayları iki takım oyununu da kaybeden kırmızı takım yarışmacıları Esra, Uğur ve Meltem oldu. Eleme etabında ise yarışmacılar jüriyi mutlu edebilmek adına elinden geleni yaptı. Jürinin kararıyla bu hafta hayallerini veda eden isim Esra oldu.


Source link