Monday , July 4 2022

Osmanlıspor – Tetiş Yapı Elazığspor: 1-1[ad_1]

Spor Toto 1. Lig'in 13. hafta kapanış maçında Osmanlıspor sahasında Tetiş Yapı Elazığspor ile 1-1 berabere kaldı. There are no translations available. 9. Sıradaki Osmanlıspor 17, 17. sıradaki Tetiş Yapı Elazığspor da 11 yaptı.

Osmanlıspor: 1 – Tetiş Yapı Elazığspor: 1

State: Bolu Atatürk

Hakemler: Burak Şeker, Burak Cansız, Çetin Öncel

Osmanlıspor: Karcemarskas, Caner Arıcı, Sinan Kurt (Dk. 40 Mertan Caner Öztürk), Ayuk (Dk. 56 Beykan Şimşek), Burhan Eşer (Dk. 73 Oğuzhan Erdoğan), Hasan Kılıç, Muhammed Bayır, Numan Çürüksu, Lumanza, Anıl Karaer , Magaye

Teknik Direktör: Osman Özköylü

Tetiş Yapı Elazığpor: Soner Şahin, Kadir Bekmezci, Ahmet Aras, Orhan Şam, Tatos, Adem Alkaşi, Bagayoko (Dk. 62 Kadir Taşoğlu), Ali Fırat Okur, Diarra (Dk. 73 Murathan Özen), Mehmet Yiğit, Emre Öztürk

Teknik Direktör: Orhan Kaynak

Goller: Dk. 59 Mertan Caner Öztürk (Osmanlıspor); Dk. 31 Andreas Tatos (Tetiş Yapı Elazığspor)

Kırmızı Kart: Dk. 36 Magaye Gueye (Osmanlıspor)

Sarı Kartlar: Dk. 85 Beykan Şimşek, Dk. 90 + 2 Anil Karaer (Osmanlıspor); Dk. 11 Moussa Bagayoko, Dk. 38 Soner Şahin, Dk. 62 Emre Öztürk, Dk. 90 + 2 Adem Alkaşi (Tetiş Yapı Elazığspor)

Maçın Ardından

Osman Özköylü: "(Stat déğişikliği) Deplasmanda gibi oynadık"

Spor Toto 1. Lig'in 13. haftasında Tetiş Yapı Elazığspor ile 1-1 berabere kalan Osmanlıspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, 10 kişi kalmalarına rağmen beraberlik golünü bulduklarını söyledi.

Özköylü, Macia ardından düzenlenen toplantısında Basin, karşılaşmaya çok başladıklarını anlatarak updated every five years, "Aslında touring agresif ve daha tempolu gerekiyordu başlamamız. Daha onde bask yapmalıydık tour. Maalesef ilk onların oynamalarına müsaade Etti 15-20 minutes. Çok geride campaign of protests, oyunu Kabul Etti. More maps agresif olmamız lazımdı. " dedi.

Yedikleri gol ve arkasından gelen kırmızı karttan sonra daha farklı bir oyadıklarına dikkati çeken Özköylü, şöyle konuştu:

"Özellikle 10 kişi kaldıktan sonra çok farklı bir that ve mücadele ortaya koyduk. Sahada daha fazla pozisyon üreten bir Osmanlıspor vardı. Maçta 10 kişi kaldıktan sonra rakibe pozisyon vermedik diyebiliriz. Kısmet 1 puanmış. Ben oyuncularımızın 10 kişi ile ortaya koyduğu mücadeleden see performanstan are derece memnunum Biz aslında galibiyeti hak ettik. Kendi adımıza bu maçı galibiz gibi düşüneceğiz. Tabii ki 1 puan alacağız ama kazanmanın mutluluğunu yaşayacağız çünkü kazanacak bir oyun oynadık. Kazanmayı da hak ettik ama olmadı. "

Karşılaşmanın Bolu'da oynanması

Özköylü, Osmanlı Stadı'ndaki zemin sorunu nedeniyle karşılaşmanın Bolu'ya alınmasına da tepki gösterdi.

Kendisinin bu konu hakkında konuşmasının çok doğru olmayacağını anlatan Özköylü, "Bizim bir hafta önce oynadığımız İstanbulspor maçında saha şimdikinden daha kötüydü. O hafta biz maç oynadık. Buhafta ne hikmetse maç oynatılmadı. İnanın daha kötüydü." ifadelerini tuttiandı.

Bir basın mensubunun, "Karşılaşma Ankara'da oynanması sonucu etkileyebilir miydi?" sorious Özköylü, şu cevabı verdi:

"Maçın gidişatı, yaşanan kırmızı kart olayı, bazı şeyleri etkiliyor. Ama bizim alışık olduğumuz bir sahamız var. Atmosfer ve ortam bize uygun. Yani bu live belki avantajlı duruma getirebilirdi. Buja hi seyircimiz yoktu. Deplasmanda gibi oynadık. . "

Osman Özköylü, bu maçın Ankara'da oynanmasında hiçbir sakınca olmadığını da vurgulayarak, "Tarihte ilk defa bir maçın 1 gün öncesinden iptal edilir gibi bir durum oldu. Bu da aslında çok akla mantığa sığmıyor. Bunun arkasında nasıl bir düşünce ve planlama var bilmiyorum. Belki de onlar haklıdır. Neticede biz buraya geldik Belki bizim 2 puanımıza mal oldu. Ankaragücü gitti deplasmana, belki onların da puanına mal ol verilen bu karar. Bunu da böyle düşünmek lazım. " yorumunu yaptı.

Orhan Kaynak: "Bize yakışmayan bir ikinci yarı oynadık"

Tetiş Yapı Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak ise kazanılan her puanın çok önemli holduğuna değinerek, "Deplasmanda already gives sahanızda puan çok önemli. It's been a great day for you!" dedi.

Macia gidişatına bakıldığı zaman rakipleri kırmızı kart görmeden once the toast More maps sahip olduklarını Aktar Kaynak, "Macia istediğimiz gibi yönlendirebiliyorduk. Ne zaman 10 Kisi kaldılar ileride istediğimiz Kadar top tutamadık. More maps üretken olmamız lazımdı. Bize yakışmayan re ikinci Yari oynadık. Oyuncu Arkadaşlarım ne olursa olsun aldıkları puandan dolayı kutluyorum. " değerlendirmesinde bulundu.

[ad_2]
Source link