Thursday , October 17 2019
Home / turkey / Peter Brandt Bitcoin'deki Yüzde 80'lik Düşüşü Böyle Tahmin Etmişti, Dip Görüldü mü?

Peter Brandt Bitcoin'deki Yüzde 80'lik Düşüşü Böyle Tahmin Etmişti, Dip Görüldü mü?Bitcoin fiyatı (BTC), they are 14 and boyunca tüm zamanların in yüksek seviyesi olan 20,000 Dolardan 80% oranında bir düşüş yaşadı. Şimdilerde bir zamanlar yaşadığı yükseliş momentumunu geri kazanmak için mücadele ediyor.

Beklentilerin Tersine

Birçok kişi Bitcoin'in 6,000 dollars gibi görünen kırılmaz bir fiyat kalışını beklerken, piyasa değeri olarak leader kripto para birimi 3150 Dolarlık with dip seviyeye doğru düşüş yaşadı. Aynı şekilde boğalar ve ayılar, ani şiddetli gerileme nedeniyle takip altına alındı. Ancak on the gelat yatırımcı, Bitcoin'in% 80'en fazla düşüşünü tahmin edebildi. Bu yatırımcı bir yıl öncesine göre Bitcoin'in 4.000 Dollar veya altında birğeğı dışeceğine dair bir fiyat hedefi çağrısı yapmıştı.

Peter Brandt Bitcoin Fiyat Hedefini 12'den Vurdu

Peter Brandt, what is the piyasalarda, varlık türlerinde ve daha pek çok alanda işlem yapan ve fiyat listelerinden elde edebileceği modellerden yararlanmaya çalışan profesyonel bir kariyer yatırımcısı. Yatırımcı basit bir yaklaşımı izliyor. Her yıl toplam fiyat trendine ve daha büyük genel tabloya dayalı bir varlığa yönelik yalnızca birkaç işlem gerçekleştiriyor.

Brandt: Grafik Prensi

Brandt, zaman içinde, crypto for birimi alanında ve bunun dışında grafik oluşturmada oldukça başarılı bir yatırımcı ve uzman olarak ün kazanıyor. Bitcoin.Live platformunu güçlendirmek için kripto para uzmanı Tone Vays sees analyst Haejin Lee'nin benzer analizlerine katılıyor ve piyasa katılımcılarına birinci sınıf bir fikir veriyor.

Grafik Değerlerinin Üstünlüğü

Grafik değerlerinin üstünlüğünü kanıtlayan ve onlarca yıllık piyasa deneyiminin ne gibi avantajlar sağlayabileceğini gösteren Peter Brandt, Bitcoin'in 20,000 Dolarlık tüm zamanların en yüksek fiyatından% 80'in üzerinde bir düşüşü doğru bir şekilde tahmin edebilen ender isimlerden bir. Hatta şu even işlem yelpazesine çok yakın olan 4.000 Dollar hatta daha düşük bir fiyat hedefini de önceden tahmin etmişti.

Bitcoin Fiyatı Gerçekten Dip Bir noktada me?

2017 yılının Aralık ayında, medyanın aşırı ilgisi ve perakende yatırımcıların FOMO'sundan beslenen Bitcoin, parabolik ilerlemenin kırılmasından ve 2017'nin crypto for biriminde meydana gelen tarihi boğa koşusunun boğulma duruşuna geçmesinden önce yaklaşık olarak 20,000 Dolara yükselmişti.

2018'in başlarında, kariyer yatırımcı, önceki parabolik gelişmelerdeki "gen K TA Kuralına" dayanarak Bitcoin'in 80% veya daha fazla bir düzeltme içinde olacağını belirtmişti. Brandt saturates BTC fiyatlarında görülen düşüş oranını saptamakla kalmadı, aynı zamanda 4.000 Dollar veya daha düşük hedef için yaptığı çağrının ne kadar doğru holduğunu da gösterdi.

Dr Tahmin

Bitcoin on fire in 2018 yılında gördüğü Dusun değer thus 3,150 US dollars to 4,200 US dollars hair Paul seviyelerden işlem görmekte olup, birçok yatırımcı Bitcoin'in gerçekten c düşüp düşmediğini veya for crypto maps birimi yatırımcıları için daha katliam yaşanıp yaşanmayacağını ediyor Merak. Piyasalar ve hareketleri price, yatırımcıların ve diğer piyasa katılımcılarının duygusal durumundan ölçüde etkileniyor büyük ve onlarca yıllık piyasa deneyimine tarihsel veriler Dayana, bu Kadar re Parabolik kesinliğe sahip avansın kırılmasına Dayana düşüşünü destekliyorsa price, it fiyatının Brandt'in muhtemel için bir dip Souvenir koyduğu hedefin doğruluğu from ortaya çıkmış oluyor.

I know that there are gelişmelerden anında haberdar olmas live Twitter'from takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!


Source link